Ceny i Rezerwacja

Przyjazd Wyjazd Sprawdź Termin
PL
Alpejska wyspa w zieleńcu
PREZENTACJA
ALPEJSKIE WESELE
PRZYJĘCIA WESELNE
już od
160 PLN

Imprezy Firmowe

Oferujemy Państwu kompleksową organizację imprez firmowych. Zapewniamy noclegi, świadczenia gastronomiczne oraz imprezy integracyjne i wycieczki.

Resort Vital & SPA Szarotka świadczy usługi współorganizacji programów integracyjnych przy udziale firmy zewnętrznej TERENOWIEC. Każdorazowo zajęcia integracyjne (aktywności) dopasowywane są do oczekiwań Klientów.

Terenowiec Integracja to zgrany team młodych ludzi, który potrafi wymyślać i zorganizować każdy pomysł na lądzie, w wodzie i powietrzu. Nasza wyobraźnia, poczucie humoru i otwartość na wszelkie, nawet najbardziej odjazdowe pomysły pozwalają nam opracować każdy projekt. Sami jeździmy na ruadach, strzelamy, pływamy i zjeżdżamy na linach. Wszystko po to, aby później przy organizacji imprezy dać z siebie wszystko. Jesteśmy elastyczni, stworzymy i przygotujemy dla Państwa projekt, który będzie spełniał Państwa oczekiwania,. Wszystko co tworzymy jest z myślą o klientach, a przy okazji sami będziemy mogli osiągać satysfakcję płynącą z realizowanego projektu.

Terenowiec Integracja zajmuje się organizacją różnych form aktywnego wypoczynku. Zdobywamy doświadczenie od 1998 roku a wszystko zaczęło się od kilku pomysłów i chęci. W chwili obecnej jesteśmy wiodącą firmą w zakresie organizacji imprez integracyjnych dla klientów biznesowych oraz osób prywatnych.