Ceny i Rezerwacja

Przyjazd Wyjazd Sprawdź Termin
PL
Alpejska wyspa w zieleńcu
PREZENTACJA
ALPEJSKIE WESELE
PRZYJĘCIA WESELNE
już od
160 PLN

SPA

VITAL & SPA

SPA

VITAL & SPA, czyli strefa pielęgnacji urody i zdrowia. To najbardziej ekskluzywny i intymny obszar usług serwowanych w Szarotce. Do dyspozycji gości znajduje się tutaj siedem gabinetów SPA, wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Wśród nich znajdziemy Gabinet Zmysłów dla par z łaźnią oraz wanną z hydromasażem. W Gabinecie Alpejskim oczekuje na Państwa wielofunkcyjna wanna parowa do oryginalnych kąpieli detoksykacyjnych. Zapracowanym i zestresowanym z pewnością przypadnie do gustu Gabinet Masaży Świata oraz Cosmo SPA z awangardową kapsułą zabiegową nowej generacji. W okresie kwiecień - listopad gabinety SPA czynne są poniedziałek - piątek 16:00 - 21:00, sobota 09:00 - 21:00 oraz niedziela 09:00 - 15:00.

Wiemy doskonale, że nic tak dobrze nie wpływa na ducha, jak ciało. Cudownie wymuskane zabiegami Corpus Delicta (rozkoszne ciało) wprawia w błogość i poprawia samopoczucie na długie miesiące - podnosi samoocenę i poprawia jakość relacji osobistych i  zawodowych. Niepowtarzalna oferta odnowy biologicznej przygotowana przez wysoko wykwalifikowaną kadrę Szarotki sprawi, że poczujesz się tu naprawdę wyjątkowo.

VITARIUM

SPA

VITARIUM, czyli strefa Aqua. Na poszukujących harmonii i przyjemności klientów czeka basen rekreacyjny, kolorowe jacuzzi, brodzik dla dzieci oraz wypoczynkowa plaża. Biosaunę oferujemy w dwóch odsłonach: klasycznej - fińskiej oraz tradycyjnej łaźni rzymskiej. Jest też profesjonalnie wyposażony Cardio Fitness, a dla osób chcących poprawić kondycję na życzenie opracujemy codzienny program zajęć ruchowych.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu szeroką ofertę zabiegową Spa, która łączy w sobie pielęgnację twarzy i regenerację ciała, z relaksem i odprężeniem dla ducha i umysłu. Różnorodność oferty gwarantuje, iż nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie w niej coś dla siebie.

Dla osób zainteresowanych tworzymy zestawy zabiegów, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta."